Chcete být pravidelně informováni o novinkách?
 

Chcete snížit náklady při upevňování součástí na konstrukci?
Chcete zvýšit produktivitu a kvalitu práce?
Chcete předstihnout konkurenci?

Využijte námi nabízené technologie celoplošného přivařování závitových svorníků, spřahovacích trnu součástí v průměrech 2-25 mm.

Výhody celoplošného přivařování svorníků a součástí:

  • snížení nákladů při provádění
  • zvýšení produktivity práce
  • nenarušení podkladního materiálu
  • vysoká kvalita svarových spojů
  • moderní technologie

Popis technologií

Technologie hrotového zážehu (kondenzátorového výboje)

Slouží k přivařování závitových svorníků, svorníků bez závitu, plochých elektrokontaktů, izolatérských trnů, jakož i jiných součástí v materiálovém provedení ocel, nerez, mosaz a hliník. Tavná zóna je cca 0,1 mm, což umožňuje přivařování na plechy tloušťky 0,6-0,8 mm, aniž by došlo ke zbarvení nebo mechanickému poškození druhé strany plechu. Z této vlastnosti vyplývá využití v elektrotechnickém průmyslu a všude tam, kde se vyskytuje potřeba zachování dekorativního a nenarušeného vzhledu plechu.

Technologie zdvihového zážehu (elektrického oblouku)

1. Technologie zdvihového zážehu s režimem krátkého času

Slouží pro přivařování svorníků se závitem, bez závitu, izolatérských trnů nebo i jiných součástí v průměrovém rozsahu 2-6 (8) mm. Kombinace materiálů ocel, nerez a žáruvzdorná ocel. Pro tuto technologii se nepoužívá ani ochranné atmosféry, ani keramických kroužků a slouží pro přivařování na tenké plechy od cca 0,6 do 0,8 mm.

2. Technologie zdvihového zážehu s použitím ochranné atmosféry

Slouží pro přivařování svorníků se závitem, bez závitu a jiných součástí v průměrovém rozsahu 2-12 mm. Materiálové kombinace ocel, nerez a žáruvzdorná ocel. Pro ochranu při svařování se používá ochranné atmosféry argonu nebo corgonu. Tato slouží jednak k formování výronu, jednak k vytlačení atmosféry z okolí svaru, která zapříčiňuje porezitu svaru a podkladního materiálu.

3. Technologie zdvihového zážehu s užitím ochranných keramických kroužků

Slouží k přivařování závitových svorníků, spřahovacích trnů, kotev a jiných součástí v průměrovém rozsahu 2-25 mm. Materiálové kombinace ocel, nerez a žáruvzdorná ocel. Pro ochranu při svařování se používá ochranných keramických kroužků. Tyto slouží, podobně jako ochranná atmosféra, k formování výronu a vytlačení atmosféry z okolí svaru. Tato technologie umožňuje rovněž přivařování speciálních tvarů, ocelových kuliček, „T" trnů a jiných. Užití v elektrotechnickém průmyslu, strojírenství, stavebnictví a navazujících odvětvích.

Domov | Móda | Doprava | Ubytování | Nábytek | Zdraví Doporučujeme: